Contact

Opleidingsschool Zutphen

Penvoerder

Nadine Kuipers: nadine.kuipers@achterhoekvo.nl



Programmaleider

Annelies Claassen: annelies.claassen@achterhoekvo.nl


Schoolopleiders

Baudartius College, Het Stedelijk
en Eligant Lyceum

Hjerre Bors: 

hjerre.bors@achterhoekvo.nl

Jannette Meijer:

janette.meijer@achterhoekvo.nl

 

Isendoorn College

Gert-Jan Leisink: 

lei@isendoorn.nl

Bianca Arends: 

arb@isendoorn.nl


Kompaan College

Anke Heesen: 

anke.heesen@achterhoekvo.nl

Patricia de Leeuw: patricia.deleeuw@achterhoekvo.nl

 


Vrijeschool Zutphen

Niek Slooter: 

nslooter@vszutphen.nl

Servi van de Akker: 

svdakker@vszutphen.nl


Het Rhedens locatie Dieren

Zehra Kaya:

kay@hetrhedens.nl

Marjolein Paul:

pau@hetrhedens.nl


Het Rhedens locatie Rozendaal

Louise Jagtenberg:
jag@hetrhedens.nl



Instituutsopleiders

Hogeschool Arnhem en Nijmegen (HAN)

Theo van Zon: 

theo.vanzon@han.nl

Paul van den Hoogen:
p.vandenhoogen@han.nl


Radboud Docenten Academie (RDA)

Joke Tesink: joke.tesink@ru.nl


Postadres

Opleidingsschool Zutphen

Programmaleider Annelies Claassen

p/a Baudartius College

Postbus 4018, 7200 BA Zutphen